Hírek

KOLLÉGÁKAT KERESÜNK!

  • MŰSZERÉSZ - ZALAEGERSZEG, LENTI, PAKS, SZEKSZÁRD, SÁRBOGÁRD, KALOCSA, BONYHÁD

A TARR Kft. pályázatot hirdet MŰSZERÉSZ állás betöltésére.

Feladatok:

  • HFC hálózatüzemeltetési és beruházási feladatok elvégzése
  • Személyes ügyfélkapcsolatok kezelése
  • Munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú elektronikai, villamos végzettség
  • Magabiztos, határozott fellépés az ügyfelekkel történő kommunikáció során
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség, stressz tűrő képesség
  • Önálló munkavégzés, önmotivált személyiség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Technikusi végzettség
  • Elektronikával, villanyszereléssel kapcsolatos munkatapasztalatok, ismeretek
  • Egy idegen nyelv társalgási szintű ismerete
  • Távközlési piac és szolgáltatások ismerete

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Béren kívüli juttatások, cafetéria
  • Folyamatos tanulási és előrelépési lehetőség

Munkaidő: Napi munkaidő 8 óra, két műszakban változó beosztással.

Munkakezdés: azonnal, megegyezés szerint.

A munkavégzés helye: Zalaegerszeg, Lenti, Szekszárd, Paks, Sárbogárd, Kalocsa, Bonyhád, Dunaföldvár

A fényképes önéletrajzokat az info@tarr.hu e-mail címre várjuk "műszerész" tárggyal.

Jelentkezési határidő: 2017.01.20.

2015-08-01 12:00:00

Csatorna ajánló